banner-01
banner-02
banner-03

imveliso

Fumana malunga neemveliso zethu ezishushu

ngakumbi >>

ngathi

Malunga nenkcazo yefektri

company img

oko sikwenzayo

I-Raisefiber yasekwa ngo-Nov, ngo-2008, ngumvelisi ohamba phambili kwihlabathi jikelele wamacandelo e-fiber optic enabasebenzi abayi-100 kunye ne-3000sqm mveliso. Siphumelele i-ISO9001: iSatifikethi seNkqubo yoLawulo loMgangatho we-2015 kunye ne-ISO14001 yeSiqinisekiso seNkqubo yoLawulo lokusiNgqongileyo. Ngaphandle kobuhlanga, ummandla, inkqubo yezopolitiko kunye nenkolelo yenkolo, i-Raisefiber izinikele ekuboneleleni ngemveliso yonxibelelwano lwefiber ekumgangatho ophezulu kunye neenkonzo kubathengi kwihlabathi liphela!

ngakumbi >>
Funda nzulu

Iincwadana zethu, ulwazi lwamva nje malunga neemveliso zethu, iindaba kunye nezibonelelo ezikhethekileyo.

Cofa kwimanuwali
  • Our Quality Commitment lies in all aspects of processes, resources, and methods that enable us to build superior networks for our customers. Through quality policy focusing on continuous improvement of products and services, we're able to achieve the highest levels of satisfaction for our customers.

    UMGANGATHO

    Ukuzibophelela kwethu koMgangatho kulele kuzo zonke iinkalo zeenkqubo, izixhobo, kunye neendlela ezisenza sikwazi ukwakha uthungelwano oluphezulu kubathengi bethu. Ngomgaqo-nkqubo womgangatho ogxile ekuphuculweni okuqhubekayo kweemveliso kunye neenkonzo, siyakwazi ukufikelela awona manqanaba aphezulu okwaneliseka kubathengi bethu.

  • Raisefiber's world-class compatible products are 100% tested, compatible with over 200 vendors.Test for performance in our world-class lab facilities with the latest networking equipment to ensure the reliability.

    Inkqubo yoVavanyo lwesisombululo

    Iimveliso ezihambelanayo zodidi lwehlabathi ze-Raisefiber zivavanywa nge-100%, ziyahambelana nabathengisi abangaphezu kwama-200. Uvavanyo lokusebenza kumaziko ethu elebhu akumgangatho wehlabathi kunye nezixhobo zothungelwano zamva nje zokuqinisekisa ukuthembeka.

  • Founded in 2008, Raisefiber is a global high-tech company providing high-speed communication network solutions and services to several industries. Raisefiber is offers a variety of standard telecommunication products and is also able to customize products based on individual needs.

    UKWENZA

    Yasekwa kwi-2008, i-Raisefiber yinkampani ye-high-tech yehlabathi ebonelela ngezisombululo zenethiwekhi yonxibelelwano olukhawulezayo kunye neenkonzo kumashishini amaninzi. I-Raisefiber ibonelela ngeendidi ezahlukeneyo zeemveliso zonxibelelwano oluqhelekileyo kwaye iyakwazi ukwenza iimveliso ngokusekwe kwiimfuno zomntu ngamnye.

isicelo

Ukuqonda isizinda sesicelo semveliso kuya kukunceda ukusombulula ingxaki ngcono

  • Industry experiences Iminyaka eyi-13

    Amava oshishino

  • Number of employees 150 abantu

    Inani labasebenzi

  • Factory Area 3000㎡

    Indawo yeFactory

  • Daily Production 5000pcs

    Imveliso yemihla ngemihla

  • Annual production 1500000pcs

    Imveliso yonyaka

iindaba

Qonda amandla enkampani kunye neshishini lethu

 Do You Know About Mode Conditioning Patch Cord?

Ngaba uyayazi malunga neMowudi yokuBambisa iPatch Cord?

Imfuno enkulu yokwanda kwe-bandwidth ibangele ukukhululwa kwe-802.3z standard (IEEE) ye-Gigabit Ethernet phezu kwe-fiber optical. Njengoko sonke siyazi, iimodyuli ze-1000BASE-LX ze-transceiver zinokusebenza kuphela kwimicu yendlela enye. Nangona kunjalo, oku kunokubangela ingxaki ukuba inethiwekhi yefiber ekhoyo isebenzisa iintsinga zemultimode. Xa i-fiber yemodi enye iqaliswa kwifiber ye-multimode, into eyaziwa ngokuba yi-Differential Mode Delay (DMD) iya kuvela.

Yintoni uMahluko phakathi kwe-UPC kunye ne-APC...

Sidla ngokuva malunga neenkcazo ezifana ne "LC/UPC multimode duplex fiber optic patch cable", okanye "ST/APC single-mode simplex fibre optic jumper". Athini la magama UPC kwaye...
ngakumbi >>

IFayibha yemowudi enye (SMF): Ukubanakho okuPhezulu kunye ...

Njengoko sonke sisazi, i-multimode ifayibha idla ngokuhlulwa ibe yi-OM1, OM2, OM3 kunye ne-OM4. Ke kuthekani ngefiber yemowudi enye? Ngapha koko, iintlobo zefiber yemowudi enye zibonakala zintsonkothe ​​ngakumbi kune-multimode fiber....
ngakumbi >>