BGP

Iindaba

  • OM5 Optic Fiber Patch Cord

    I-OM5 Optic Fiber Patch Cord

    Ziziphi iingenelo ze-om5 optical fiber patch cord kwaye yeyiphi imimandla yokusetyenziswa kwayo?I-OM5 i-fiber optical isekelwe kwi-OM3 / OM4 i-fiber optical, kwaye ukusebenza kwayo kwandiswa ukuxhasa amaza amaninzi.Injongo yoyilo lwangaphambili lwe-om5 ifayibha ebonakalayo kukuhlangabezana ne-wavelength divisio...
    Funda ngokugqithisileyo
  • How to conduct safety inspection on optical fiber jumper?

    Indlela yokuqhuba ukuhlolwa kokhuseleko kwi-optical fiber jumper?

    Ijumpi yefiber ye-Optical isetyenziselwa ukwenza i-jumper ukusuka kwisixhobo ukuya kwikhonkco le-wiring yefiber optical.Ihlala isetyenziswa phakathi kwe-optical transceiver kunye ne-terminal box.Unxibelelwano lwenethiwekhi lufuna ukuba zonke izixhobo zikhuseleke kwaye zivuleleke.Okoko nje ukusilela kwesixhobo esiphakathi kuya kubangela umqondiso phakathi...
    Funda ngokugqithisileyo
  • What are the characteristics of single-mode fiber?

    Zeziphi iimpawu zefiber yemowudi enye?

    I-fiber yemowudi enye: umbindi weglasi engundoqo ubhityile kakhulu (i-diameter engundoqo ngokuqhelekileyo yi-9 okanye i-10) μ m), inye kuphela imowudi ye-optical fiber inokudluliselwa.Ukusasazwa kwe-intermodal ye-fiber ye-single-mode incinci kakhulu, ilungele unxibelelwano olukude, kodwa kukwakho i-dispersi yezinto ...
    Funda ngokugqithisileyo
  • MTP Pro connector Conversion Kit Guide

    Isikhokelo seMTP Pro isidibanisi Conversion Kit

    Ukusebenzisa i-MTP ®/ Xa i-MPO i-fiber optical jumper ifakwe intambo, i-polarity yayo kunye nentloko yendoda kunye neyesifazana zizinto ezifuna ingqalelo ekhethekileyo, kuba emva kokuba i-polarity engalunganga okanye intloko yendoda nebhinqa, inethiwekhi ye-fiber optical ayiyi kukwazi ukuqonda unxibelelwano. uqhagamshelwano.Ngoko khetha i-ri...
    Funda ngokugqithisileyo
  • MPO / MTP Fiber optic patch cable type, male and female connector, polarity

    I-MPO / MTP Fiber optic patch cable uhlobo, isinxibelelanisi sendoda nesetyhini, i-polarity

    Ngokunyuka kwemfuno yenkqubo yonxibelelwano ye-optical high-speed kunye ne-high-capacity, i-MTP / MPO i-fiber optical connector kunye ne-fiber optical jumper ziyizicwangciso ezifanelekileyo zokuhlangabezana neemfuno zocingo oluphezulu lwedatha yeziko ledatha.Ngenxa yeenzuzo zabo zenani elikhulu le-cores, umthamo omncinci kunye nokuphakama ...
    Funda ngokugqithisileyo
  • What is Optical Fiber Patch Cable?

    Yintoni i-Optical Fiber Patch Cable?

    Intambo yefiber ye-Optical fiber: Emva kokucubungula intambo yefiber optical kunye ne-optical fiber connector ngokusebenzisa inkqubo ethile, lungisa isinxibelelanisi sefiber optical kuzo zombini iziphelo zentambo yefiber optical, ukuze wenze intambo yefiber optical fiber kunye nentambo yefiber optical phakathi. kunye nefiber optical c...
    Funda ngokugqithisileyo
  • Fiber Optic Patch Cord LC/SC/FC/ST Differences

    IFiber Optic Patch Cord LC/SC/FC/ST Umahluko

    phakathi kweziqhagamshelo zefiber optical ifayibha jumpers zihlelwa ngokubanzi ngokufaka izihlanganisi.I-FC, i-ST, i-SC kunye ne-LC i-fiber optical fiber jumper ixhaphake.Zeziphi iimpawu kunye nomahluko kwezi zine optical fiber jumper con...
    Funda ngokugqithisileyo
  • Fiber Pigtail

    I-Fiber Pigtail

    I-fiber pigtail ibhekisela kwikhonkco efana ne-half jumper esetyenziselwa ukudibanisa i-fiber optical kunye ne-optical fiber coupler.Iquka i-jumper connector kunye necandelo le-fiber optical.Okanye uqhagamshele izixhobo zothumelo kunye neeracks ze-ODF, njl. Kuphela isiphelo esinye se-optica...
    Funda ngokugqithisileyo
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    I-polarity ye-LC / SC kunye ne-MPO / MTP fibers

    I-Duplex fiber kunye ne-polarity Ekusetyenzisweni kwe-10G i-fiber ye-Optical, iifayili ezimbini ze-optical zisetyenziselwa ukuqonda ukuhanjiswa kwedatha ezimbini.Esinye isiphelo sefiber optical nganye sidityaniswe kwi-transmitter kwaye esinye isiphelo siqhagamshelwe kumamkeli.Zombini ziyimfuneko.Sibabiza ngokuba yi-duplex optica...
    Funda ngokugqithisileyo
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    I-polarity ye-LC / SC kunye ne-MPO / MTP fibers

    I-Duplex fiber kunye ne-polarity Ekusetyenzisweni kwe-10G i-fiber ye-Optical, iifayili ezimbini ze-optical zisetyenziselwa ukuqonda ukuhanjiswa kwedatha ezimbini.Esinye isiphelo sefiber optical nganye sidityaniswe kwi-transmitter kwaye esinye isiphelo siqhagamshelwe kumamkeli.Zombini ziyimfuneko.Sibabiza ngokuba yi-duplex optical...
    Funda ngokugqithisileyo
  • WHAT IS MPO / MTP 16 CONNECTOR FIBERS OPTIC CABLE?

    YINTONI I-MPO / MTP 16 ISIHLANGANISI IKHEBHA YE-IFIBERS OPTIC?

    I-16 ingundoqo ye-MPO / i-MTP ye-fiber Optic Cable luhlobo olutsha lwee-fiber assemblies ukuxhasa ukuhanjiswa kwe-400G, iinkqubo ezisisiseko ze-MPO ze-trunking zifumaneka kwi-8, i-12 kunye ne-24-fiber variants.Iindibano zinikezelwa kumqolo owodwa we-16-fiber kunye ne-32-fiber (2 × 16) ulungelelwaniso lokufikelela kubuninzi obuphezulu ...
    Funda ngokugqithisileyo
  • Ukuthelekiswa kweenkonzo ze-5G phakathi kwabaqhubi beentambo zehlabathi kunye nabaqhubi abangenazintambo

    EDublin, ngoNovemba 19, 2021 (i-GLOBE NEWSWIRE) -I-ResearchAndMarkets.com yongeze "iinkonzo ze-5G zabaqhubi abacingo kunye nabangenazingcingo kwiindawo zokuhlala, amashishini amancinci naphakathi, i-Broadband, kunye ne-Intanethi yeZinto ukusuka ngo-2021 ukuya kwi-2026" kwiimveliso ze Ingxelo yeResearchAndMarkets.com...
    Funda ngokugqithisileyo