BGP

imveliso

LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ Imowudi eNye Duplex 9/125 OS1/OS2 Optic Patch Cord

Inkcazelo emfutshane:

Izinto ezikrwada: Corning Okanye YOFC ifayibha, Us kevlar

Ubude: Ubude obulungiselelweyo

Ububanzi beCable: 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Imibala yeCable: Mthubi okanye eyenzelwe wena

Ukusebenzisa Ubomi: Iminyaka engama-20

MOQ: 1 PC

Ixesha lokukhokela: iintsuku ezi-3

Ilizwe leMvelaphi: China


Iinkcukacha zeMveliso

Iithegi zeMveliso

Ingcaciso yeMveliso

I-Single-mode Patch Cords ibonisa i-core kunye ne-diameter encinci kakhulu evumela kuphela indlela enye yokukhanya. Oku kunciphisa ukuthomalalisa kwaye kuvumela isignali ukuba ihambe ngokukhawuleza nangaphezulu. Ukuba iyanceda, yicinge ngokubhekiselele kumanzi ahamba ngombhobho we-hose obhityileyo kakhulu, uya kuxinzelelwa ngakumbi, uhambe ngokukhawuleza kwaye uqhubele phambili ngombhobho omncinci kunomkhulu.

Imo Eyodwa duplex OS1/OS2 9/125μm iintambo zefiber optic patch ezinokhetho oluninzi lobude obahlukeneyo, imathiriyeli yebhatyi, ipolishi, kunye nedayamitha yentambo. Iveliswa ngomgangatho ophezulu weMowudi enye i-fiber optical kunye nezixhumi ze-ceramic, kwaye zivavanyelwe ngokungqongqo ukufakwa kunye nokubuyisela ilahleko ukuqinisekisa ukusebenza okuphezulu kweziseko ze-fiber cabling. Isenokonga indawo eyongezelelekileyo yoxinaniso oluphezulu lwekheyibhuli kumaziko edatha, uthungelwano lwamashishini, igumbi le-telecom, iifama zeseva, uthungelwano lokugcina ilifu, kunye naziphi na iindawo ezifunekayo iintambo zefiber patch.

Le 9/125μm OS1/OS2 imowudi enye intambo yefiber optic ilungele ukudibanisa i-1G/10G/40G/100G/400G uxhulumaniso lwe-Ethernet. Inokuthutha idatha ukuya kuthi ga kwi-10km kwi-1310nm, okanye ukuya kuma-40km kwi-1550nm.

Ukucaciswa kweMveliso

Imowudi yeFayibha OS1/OS2 9/125μm Ubude bamaza 1310/1550nm
Ilahleko yokuFaka ≤0.3dB Buyisela Ilahleko UPC≥50dB; APC≥60dB
Min. Gobela iRadiyusi (Undoqo weFayibha) 10mm Min. Gobela iRadiyo (iFiber Cable) 10D/5D (Dynamic/Static)
Ukunciphisa kwi-1310 nm 0.36 dB/km Ukunciphisa kwi-1550 nm 0.22 dB/km
Ukubalwa kweFayibha I-Duplex I-Cable Diameter 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Ibhatyi yeCable I-LSZH, iPVC (OFNR), iPlenum (OFNP) I-Polarity A(Tx) ukuya ku-B(Rx)
Ubushushu bokusebenza -20–70°C Ubushushu boGcino -40~80°C

LC/UPC-LC/UPC Imowudi enye Duplex

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-SC/UPC Imowudi enye Duplex

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-FC/UPC Imowudi enye Duplex

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-ST/UPC Imowudi enye Duplex

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

FC/UPC-ST/UPC Imowudi enye Duplex

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

SC/UPC-SC/UPC Imowudi enye Duplex

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

LC/APC-SC/APC Imowudi enye Duplex

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC/APC-LC/APC Imowudi enye Duplex

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

SC/APC-ST/UPC Imowudi enye Duplex

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

SC/UPC-ST/UPC Imowudi enye Duplex

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

Customized LC/SC/ST/FC APC Duplex Imowudi eNye OS1/OS2 9/125 Fiber Optic Patch Cord

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

Customized LC/SC/ST/FC UPC Duplex Imowudi eNye OS1/OS2 9/125 iFiber Optic Patch Cord

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

Uhlobo lweSidibanisi esilungiselelweyo: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

Intambo yoMgangatho weFayibha optic

Intambo ye-fiber optic ine-standard standard flammable rating PVC jacket kunye ne-duplex fiber connector edibana ne-EIA/TIA 604-2 yothungelwano lwe-cabling olukhawulezayo.

Industry Standard Fiber Optic Cable

IBanga le-B le-LC Data Centre Premium Patch Cable

Ilahleko yokufaka Ultra | Corning fiber | Ukunciphisa uvakalelo lokugoba | I-IEC, i-EIA/TIA iyahambelana

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Premium Random Mating IL Performance
Ukudibanisa iintambo zebakala B kunye nomnye, i-IL izinzile ngakumbi kunezinye idigri isidibanisi kwaye isondele kwi-IL ihlolwe nge-jumper enkulu.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

I-Corning Bend I-Fiber engabonakaliyo
Idizayinelwe ukumelana nokugoba okuqinileyo kunye neendlela ezicela umngeni zekheyibhuli kunye nelahleko yomqondiso enganeno kakhulu kuneentambo zosinga eziqhelekileyo.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

I-Smart & ethembekileyo-I-Bendable Optical Fiber

Intambo ye-fiber optic egobileyo inomlinganiselo wokutsha osemgangathweni we-PVC ibhatyi kunye ne-duplex ifayibha isinxibelelanisi esidibana ne-EIA/TIA 604-2 yothungelwano lwe-cabling olunesantya esiphezulu.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

G.657.A1 Gobela IFayibha eNgevayo

Ikhebhula ye-BIF inokudityaniswa kwaye igotywe kwiikona ngaphandle kokuncama ukusebenza.

10mm Minimum Bend Radius

10mm Ubuncinci beRadiyo yokugoba

Ukusebenza ngokugoba kuphucula ukusetyenziswa kwemibhobho, kuvumela iindawo ezivaliweyo ezincinci.

Zirconia Ceramic Ferrule

Zirconia Ceramic Ferrule

I-Optimum IL kunye ne-RL iqinisekisa ukuhanjiswa komqondiso ozinzile, ukukhusela ukhuseleko lwakho lwenethiwekhi.

Izihlanganisi ze-LC

LC connectors

Ezi ziqhagamshelo zilungele ukusetyenziswa kwizicelo ezinoxinano oluphezulu ngenxa yobungakanani bazo obuncinci kwaye zibonisa uyilo lobungqina bokutsala. Zifumaneka kuzo zombini iinguqulelo ze-simplex kunye ne-duplex kunye ne-1.25mm zirconia ferrule. Ukongeza iziqhagamshelo ze-LC zisebenzisa isixhobo esikhethekileyo se-latch ukuze unikeze uzinzo ngaphakathi kwe-rack moum.

Iziqhagamshelo ze-SC: 

SC connectors

I-SC Connectors zi-non-optical disconnect connectors kunye ne-2.5mm pre-radius-ed zirconia ferrule. Zikulungele ukupeyishwa okukhawulezileyo kweentambo kwi-rack okanye kwindawo yokuxhoma eludongeni ngenxa yophawu lwazo lokutyhala. Ifumaneka kwi-simplex kunye ne-duplex kunye ne-duplex ephinda ibambe ikliphu ukuvumela ukudityaniswa kwe-duplex.

Izixhumi zeFC: 

FC connectors

Babonisa ukudityaniswa okuqinileyo okudityanisiweyo kwaye bafaneleke kakhulu ukusetyenziswa ngaphakathi kwezicelo ze-telecom kwaye zisebenzisa uqhagamshelo olungelulo olubonayo.

izixhumi ze-ST: 

ST connectors

Izixhumi ze-ST okanye i-Straight Tip connectos zisebenzisa uxhulumaniso lwe-bayonet oluyi-semi-yalodwa kunye ne-2.5mm ferrule. Ii-ST's ziziqhagamshelo zefiber optic ezinkulu zofakelo ebaleni ngenxa yokuthembeka kunye nokuqina kwazo. Zifumaneka kuzo zombini i-simplex kunye ne-duplex

Uvavanyo lokuSebenza

Performance Test

Imifanekiso yeMveliso

Production Pictures

Imifanekiso yeFactory

Factory Real Pictures

  • Ngaphambili:
  • Okulandelayo:

  • Bhala umyalezo wakho apha kwaye uwuthumele kuthi